Moje usługi


Zajmuję się naprawą , regeneracją i programowaniem wszystkich modułów , sterowników i wszystkich innych urządzeń elektronicznych które znajdują się w samochodach marki Renault i nie tylko.

kluczyki karty piloty

Naprawiam i programuję nowe kluczyki ze zdalnym zamykaniem i otwieraniem drzwi tzw. PLIPy z modeli Clio , Kangoo , Master - problem z migającą kontrolką od immobilizera - i karty startowe z modeli Megane II i Laguna II - brak możliwości zamknięcia lub otwarcia pojazdu albo brak reakcji przy próbie uruchomienia.Oferuję nowe i używane (wyczyszczone) karty startowe wraz z kodowaniem ich do samochodu.Naprawiam i programuję liczniki z Laguny II i Scenica II.
Poniżej wykaz pojazdów do których jestem w stanie dorobić kluczyki przez złącze diagnostyczne i w wypadku zagubienia ostatniego dzialającego kluczyka z zawartości modułu immo

Pełna oferta programowanych kluczyków


nowości

Elektronika w samochodach marki Renault jest moim głównym zajęciem, jednak w trosce o zadowolenie klienta, rozszerzyłem swoje usługi o podstawową diagnostykę wszystkich sterowników elektronicznych i programowanie kluczyków i pilotów w pojazdach grupy VAG, czyli VW AUDI SEAT SKODA. Odbywa się to w oparciu o najnowsze urządzenia i oprogramowanie do kodowania kluczy przez złącze CAN.Wykaz pojazdów poniżej.

grupa VAG

Oferta programowanych kluczyków grupy VAG


Wykonuję usługi związane z montażem , konserwacją i naprawą instalacji alarmowych w budynkach i samochodach. Zajmuję się również instalacjami elektrycznymi w budynkach mieszkalnych i halach produkcyjnych.

programowanie sterownikow SIEMENS

Oferuję konserwację, modernizację i naprawę linii produkcyjnych, szaf sterowniczych i automatyki przemysłowej. Programowanie sterowników Siemens SIMATIC S7 i S5